550 797-1
$246.12 KDV Dahil
555 2619-16512
$226.64 KDV Dahil
Celal Gültekin Su Geçİrmez Bej Erkek Bot 681 319-16521
1
681 319-16521
$278.59 KDV Dahil
1 2 3 >

Erkek Deri Bot Modelleri ve Fiyatları

Erkek deri bot modelleri hem günlük hem de özel hayatta her kombine uyum sağlayan ayakkabı türlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Erkeklerin ayakkabı kategorisinde en sık kullandığı ürünlerden biri olan deri botların tercih edilme sebeplerinin başında kombinlere kattığı şıklığın yanında rahat bir yapıda olması da geliyor.

Deri botlar hem yapım aşaması daha zahmetli olduğu için hem de uzun süreli kullanım vadettiği için ayakkabı kategorisinde fiyat skalasını yükseltebiliyor. Yine de her bütçeye uyacak kaliteli ürünlere indirim dönemlerinde sahip olma şansınız daima var.

Deri Bot Nasıl Kombinlenir?

Kış günlerinde, hava şartlarından etkilenmeden sizi sıcak tutarken kombininizi de tamamlayacak ayakkabılara sahip olmak isteyebilirsiniz. Soğuk havalarda rahatlığın ve şıklığın bir arada olduğu ayakkabı türlerinden biri olan deri botlar tam da bu noktada karşınıza bir seçenek olarak çıkacaktır. Eğer ‘’Deri bot nasıl kombinlenir?’’ sorusu bu anlarda kafanızı kurcalıyorsa size birkaç küçük tüyo verebiliriz.

Öncelikle deri botlar genelde kış ve bahar aylarında kullanıma uygun oldukları için kombinlerinizi de bu şartları göz önünde bulundurarak planlamanızı tavsiye ederiz. Kış mevsimine uygun kot pantolon, kazak ve hırka gibi ürünlerle oldukça uyumlu olacak deri botlar, erkeklerin dolaplarında her sene olmazsa olmaz parçalardan biri olarak dikkat çekiyor.

Bir diğer yandan kış kombinleriyle uyum içinde olan deri bot modelleri arasından spor kombinlere uyacak ürünleri de bulabilirsiniz. Örneğin spor tarzda bir deri botu eşofman altı ve sweatshirt ile birleştirerek rahat ve modern bir kombin yaratabilirsiniz.

Deri Bot Nasıl Korunur?

Hassas bir yapıya sahip olan deri botları kullanırken oldukça özenli davranmak size uzun vadede avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle ’’Deri bot nasıl korunur?’’ sorusuna bir yanıt aramadan önce ilk olarak kullanım esnasında dikkatli davranmayı bir kenara not etmelisiniz. 

Deri botları korumanın en basit ve kolay yolu ayakkabınızı çok fazla sıcak veya çok fazla soğuk ortamlarda tutmamaktır. Özellikle yaz aylarında hava ve güneşle birebir temas içinde olan deri botların yapısında bozulma meydana gelebilir.

 

Aynı durum çok soğuk ve yağışlı havalarda da geçerlidir. Örneğin yağmurlu bir günde deri botunuz ıslandığında onu kurulamadan bırakırsanız deforme olma durumuyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumu yaşamamak için yapmanız gereken tek şey ıslak botunuzu kuru bezle silerek kapalı bir yerde muhafaza etmek olacaktır.

Deri Bot Nasıl Temizlenir?

‘’Deri bot nasıl temizlenir?’’ sorusunun dolabında deri botu olan herkesin merak ettiği sorulardan biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Deri botlar, yumuşak ve hassas bir dokuya sahip oldukları için kullanım ve temizlik aşamasında oldukça dikkatli hareket etmek gerekir. Sirke gibi doğal asidik ürünler deri bot temizlemede zararsız temizleme araçları olarak karşımıza çıkar.

Tüm bunlara ek olarak doğal içerikli temizleme spreyleri de deri bot temizlemede işinizi kolaylaştıracak ürünlerdendir.


Deri Bot Nasıl Genişletilir?

Deri botlar, ayakla bütünleşen ayakkabı türlerinden biri olduğu için dönemsel olarak bedeninizin değişimine ayak uydurmakta sıkıntı yaratabilir. Eğer bu durumu siz de yaşıyorsanız ‘’Deri bot nasıl nasıl genişletilir?’’ sorusu için bir cevap arayışı içindesiniz demektir.

Deri bot genişletmek için hali hazırda kullanılan birçok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında en sık tercih edilenlerden biri uygulaması oldukça kolay olan ayakkabı kalıbı yöntemi. Bu yöntemi uygulamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ayakkabınızdan büyük bir numaraya sahip olan ayakkabı kalıbını deri botun içerisine yerleştirip birkaç gün bekletmek olacak. Süreç tamamlandığında ayakkabınızın ayağınızı artık sıkmadığını farkedeceksiniz.

Bir diğer yöntem olarak da kalın çorap tekniğini deneyebilirsiniz. Sahip olduğunuz en kalın çorabı giyerek ayakkabınızla birkaç gün dolaştıktan sonra sonuca siz bile inanamayacaksınız. Oldukça esnek bir yapıda olan deri botlara uygulanan bu yöntemlerle ayağınızı sıkan ayakkabıyı genişletebilir ve rahat bir kullanım imkanı yaratabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR